Жаба гачком – схеми з описом вязання іграшки жаби амігурумі, з плюшевої пряжі

У статті зібрано багато МК та уроків з в’язання різних жаб гачком. Як в’язати маленьких та великих жабок. В’яжемо разом поетапно брелок, жабу Торі, Еліс, пару жаб і жабу квакушку. Корисні рекомендації, лайфхаки в’язання жаб гачком + фото.

В’язання жаби гачком – це захоплююче та творче заняття, яке дозволяє створювати чудові іграшки та аксесуари своїми руками. Цей ніжний та милий персонаж стане чудовим подарунком для дітей та дорослих, а також стильним елементом декору.

У нашій інформаційній статті ви знайдете захоплюючі майстер-класи, корисні поради та ідеї, що надихають, щоб почати свою творчу подорож у світ в’язання жаб гачком.

Види жаб, в’язаних гачком

В’язання жаб гачком пропонує нескінченну різноманітність варіантів, кожен з яких унікальний і привабливий своїм особливим чином. Ви можете створювати жаб різних форм та розмірів, від мініатюрних іграшок до великих плюшевих істот.

При виборі матеріалів для в’язання жаб гачком важливо врахувати кілька факторів. Перше, на що слід звернути увагу, це пряжа. Вибирайте м’яку і приємну на дотик пряжу, таку як акрил, бавовну або вовну, щоб ваша жаба була м’якою та пухнастою.

Крім того, для створення виразних очей та інших деталей знадобиться нитка для вишивання або спеціальні вічка для іграшок. Переконайтеся, що вибрані матеріали є безпечними для використання та не викликають алергічних реакцій, особливо якщо ваші жаби призначені для дітей.

Який би вид жаби ви не вибрали, пам’ятайте, що в’язання гачком – це ваша творчість, і ви можете додати власні нюанси та деталі, щоб зробити кожну жабу по-справжньому унікальною. Граючи з квітами, візерунками та формами, ви зможете створити чарівні істоти, які подарують радість та захоплення своїм оточуючим.

Маленький жаб гачком

В’язання гачком – це захоплююче заняття, що дозволяє створювати різноманітні речі своїми руками. Одним із популярних та простих проектів для початківців є в’язання маленької жаби. У цій статті я поділюся з вами порадами та інструкцією з в’язання такої забавної іграшки.

Поради щодо в’язання маленької жаби:

 • Вибір матеріалу. Для в’язання жаби найкраще використовувати бавовняну пряжу середньої товщини. Вона буде м’якою і приємною на дотик, а також має достатню щільність, щоб іграшка зберігала форму.
 • Підготовка гачка. Переконайтеся, що ваш гачок відповідає товщині вибраної пряжі. Зазвичай для бавовняної пряжі використовується гачок розміром 2-3 мм. При необхідності, протестуйте гачок на зразку, щоб переконатися, що петлі виходять рівномірними.
 • Початок роботи. Жабу можна почати в’язати з будь-якої частини тіла, але найзручнішим місцем для старту є головка. Спочатку зв’яжіть невелике коло повітряних петель, а потім починайте збільшувати кількість петель, щоб створити форму головки.
 • Збільшення та зменшення петель. У процесі в’язання жаби вам доведеться збільшувати та зменшувати кількість петель для формування різних частин тіла, таких як ноги, руки та тулуб. Використовуйте відповідні інструкції та схеми для правильного виконання цих операцій.
 • Деталі та оздоблення. Після завершення основної частини жаби додайте їй милі деталі, такі як вічка, носик, візерунок на животику або стрічка. Використовуйте нитки або пряжу відповідного кольору та пристебніть деталі за допомогою голки для в’язання або шиття.

В’язання маленької жаби гачком це чудовий спосіб провести час і створити унікальну іграшку власними руками. Дотримуючись порад та інструкцій, ви зможете втілити цю кумедну жабу в життя.

Пам’ятайте, що в’язання вимагає терпіння та практики, тому не бійтеся експериментувати та насолоджуйтесь процесом. Успіхів у ваших творчих починаннях!

Брелок «Жаба»

Гачок – дивовижний інструмент, за допомогою якого можна створювати різноманітні в’язані вироби. Сьогодні пропоную вам спробувати свої сили у створенні красивого та милого брелока у вигляді жаби. Цей простий та приємний проект дозволить вам насолодитися процесом в’язання та отримати унікальний аксесуар для своїх ключів чи сумки.

Таблиця для в’язання брелока «Жаба»:

Крок Опис
1 Наберіть 6 повітряних петель та закріпіть їх у кільце за допомогою стовпчика без накиду.
2 У першій петлі зробіть 2 стовпчики з накидом. У наступній петлі зробіть також 2 стовпчики з накидом. Усього вийде 12 петель.
3 Далі в’язати по колу стовпчиками без накиду до потрібної висоти жаби (зазвичай 10-12 рядів).
4 На наступному ряду зробіть 2 стовпчики з накидом у першій петлі, потім 1 стовпчик з накидом у другій петлі. Повторюйте таку послідовність до кінця ряду (18 петель).
5 У наступному ряду в’язати усі стовпчики з накидом.
6 Продовжуйте в’язати по колу стовпчиками з накидом до потрібної довжини жаби (зазвичай ще 10-12 рядів).
7 Завершіть в’язання, закріпивши нитку і на рівному місці зробіть вузол. Залишіть кінець нитки для підвішування брелока.
8 Підвісьте брелок до ключів або сумки і насолоджуйтесь вашим власним в’язаним твором та дивовижною жабою!

Зверніть увагу, що зазначені розміри та деталі можуть бути змінені в залежності від вашого смаку та уподобань.

Вітаю вас із успішним завершенням в’язання брелока «Жаба»! Тепер у вас є не тільки стильний та оригінальний аксесуар, але й корисна навичка в’язання гачком. Не соромтеся експериментувати з квітами та дизайном, створюючи свої унікальні в’язані шедеври. Бажаю вам удачі у подальших творчих починаннях!

Милі жабуси

В’язання гачком – це захоплююче та творче заняття, яке дозволяє створювати різноманітні предмети та іграшки. Якщо ви шукаєте простий та милий проект, то вам може сподобатися ідея пов’язати милих жабусів. Ці чудові іграшки можуть стати чудовим подарунком або прикрасою для дитячої кімнати. У цій інструкції я розповім вам, як зв’язати цих чарівних жабок гачком.

Інструкція з в’язання милих жабусів:

Матеріали та інструменти

Для в’язання милих жабусів вам знадобляться такі матеріали та інструменти:

 • Пряжа зеленого кольору для тіла жаби
 • Пряжа білого кольору для очей та бульбашок
 • Гачок відповідного розміру для вибраної пряжі
 • Набивання (холофайбер або синтепон)
 • Нитки для вишивання чорних вічок та рота
 • Ножиці
 • Знімна голка

В’язання тіла

Почніть із в’язання круглого шматочка для тіла жаби. Для цього зробіть регулярне кільце та зв’яжіть у ньому 6 стовпчиків без накиду. Потім, використовуючи прийом збільшення, зв’яжіть 2 стовпчики у кожен стовпчик попереднього ряду.

Продовжуйте збільшувати кількість стовпчиків до бажаного діаметру тіла. Після цього зв’яжіть кілька рядів без збільшення, щоб створити потрібну висоту тіла жаби. Закінчіть роботу, зафіксувавши нитку.

В’язання бульбашок

Зв’яжіть два маленькі круглі шматочки для бульбашок жаби, використовуючи білу пряжу. Для кожного пляшечки виконайте ті ж кроки, що і при в’язанні тіла: почніть з кільця, зв’яжіть кілька стовпчиків без накиду, потім використовуйте збільшення для збільшення кількості стовпчиків. Закінчіть кожну бульбашку, зафіксувавши нитку.

Складання та прикраса

Пришийте бульбашки до тіла жаби, розмістивши їх у верхній частині. Потім пришийте чорні нитки для створення вічко та рота жаби. Ви можете використовувати вишивальні стібки, щоб надати очам та роту більш виразного вигляду.

Тепер ваша мила жабка, пов’язана гачком, готова! Не забудьте зачесати нитки та надати їй бажаної форми. Ця іграшка стане чудовим доповненням до вашої колекції чи симпатичним подарунком для близької людини. Приємного в’язання та насолоджуйтесь процесом створення цих чарівних жабусів!

Жабенята Квака та Квоки

В’язання гачком – це захоплююче та творче заняття, яке дозволяє створювати різноманітні іграшки та предмети своїми руками. Якщо ви хочете спробувати свої сили в цій захоплюючій техніці, то в’язання жаб Квака і Квокі може стати відмінним проектом для вас. У цій статті я поділюся з вами порадами та інструкцією з в’язання цих прекрасних жаб.

Поради щодо в’язання жаблять Квака і Квокі:

 1. Вибір матеріалу. Для в’язання жаб Квака і Квокі рекомендується використовувати м’яку пряжу середньої товщини, таку як акрилова або бавовняна пряжа. Виберіть яскраві кольори, щоб надати вашим жабенятам грайливий і привабливий вигляд.
 2. Підготовка гачка. Перевірте, що ваш гачок відповідає товщині вибраної пряжі. Зазвичай для середньої товщини пряжі рекомендується використовувати гачок розміром 3-4 мм. Переконайтеся, що ви зручно тримаєте гачок і легко пропускаєте петлі через нього.
 3. Початок роботи. Почніть з в’язання тіла жаби, зв’язавши невелике коло повітряних петель і потім поступово збільшуючи кількість петель для створення форми тулуба. Пам’ятайте, що жаби Квак та Квока мають невеликі розміри, тому слідкуйте за пропорціями.
 4. Додавання деталей. Після завершення тулуба приступіть до в’язання ніг, рук та голови. Для очей можна використовувати невеликі ґудзики, пришити їх чи вишити очі нитками. Використовуйте свою фантазію для створення унікальних деталей та аксесуарів, які додадуть вашим жабенятам індивідуальність.
 5. Завершення роботи. Після завершення всіх деталей жаб акуратно приший їх разом, щоб створити повноцінну іграшку. Переконайтеся, що всі шви міцні та надійні, щоб ваші жаби не розійшлися.

В’язання жаб Квака і Квокі гачком – це захоплююче творче заняття, яке дозволяє вам створити прекрасні та оригінальні іграшки. Дотримуючись порад та інструкцій, ви зможете з легкістю зв’язати ці кумедні жаби.

Нехай ваше в’язання наповнене радістю та задоволенням від створення чогось унікального. Успіхів у вашому творчому процесі!

Принц Жаба

В’язання іграшок гачком є ​​захоплюючим та творчим заняттям, яке дозволяє створювати чудові вироби. Одним із популярних персонажів, яких можна зв’язати гачком, є Принц Жаба.

Цей чарівний персонаж із казок буде чудовим подарунком для дітей та любителів м’яких іграшок. У цій інструкції ми розглянемо, як зв’язати Принца Жабу з використанням основних прийомів гачком.

Інструкція з в’язання Принца Жаба:

Матеріали

 1. Пряжа двох кольорів: зелена для тіла жаби та інший колір (наприклад, жовтий) для голови та ніг.
 2. Гачок відповідного розміру для вибраної пряжі.
 3. Наповнювач для іграшок (холофайбер або інший м’який матеріал).
 4. Ножиці та вовняна голка для закріплення ниток.

В’язання тіла

 • З’єднайте зелену пряжу та зробіть повітряну петлю.
 • В’яжіть ланцюжок із 6 стовпчиків без накиду (СБН) усередині повітряної петлі.
 • Повторюйте наступний ряд, збільшуючи кількість стовпчиків без накиду у кожному стовпчику до бажаного розміру тіла.
 • Завершіть останній ряд тіла без збільшення, щоб створити плоску деталь.

В’язання голови

 1. Використовуйте інший колір пряжі (наприклад, жовтий), щоб в’язати голову жаби.
 2. З’єднайте пряжу та зробіть повітряну петлю.
 3. В’яжіть ланцюжок з 6 СБН усередині повітряної петлі.
 4. Повторюйте наступний ряд, збільшуючи кількість стовпчиків без накиду у кожному стовпчику до бажаного розміру голови.
 5. Завершіть останній ряд голови без збільшення.

В’язання ніг

 • Використовуйте той самий колір пряжі, як і для голови.
 • Зробіть повітряну петлю і в’яжіть ланцюжок із 4 стовпчиків без накиду всередині повітряної петлі.
 • Повторюйте наступний ряд, збільшуючи кількість стовпчиків без накиду у кожному стовпчику до бажаного розміру ніг.
 • Завершіть останній ряд ніг без збільшення.

Складання іграшки

 1. Заповніть тіло, голову та ноги набивкою, щоб надати іграшці об’єму.
 2. Закрийте отвори, зашиваючи краї іграшки вовняною голкою та нитками.
 3. Надайте жабі лицьові риси, вишиваючи очі, рот та інші деталі вовняними нитками.

Тепер ваш Принц Жаба готовий! Ця м’яка іграшка стане чудовим компаньйоном чи подарунком для вашої дитини чи любителя ручних виробів. Насолоджуйтесь творчістю та захоплюючим процесом в’язання!

Жабка гачком: проста схема

В’язання жаби гачком – захоплююче рукоділля, яке дозволяє створити милу іграшку або декоративний елемент. У цій інструкції представлена ​​проста схема в’язання гачком. Вона підходить як для початківців, так і для досвідчених в’язальниць.

Тіло жабки:

 • Почніть із створення в’язального кільця.
 • В’яжіть ланцюжок з 6 повітряних петель і закріпіть його в кільці, зробивши сполучну петлю.
 • В’яжіть 2 стовпчики без накиду у кожну повітряну петлю, отримавши в результаті 12 стовпчиків.
 • Продовжуйте в’язати у кругових рядах, в’яжіть кожен ряд стовпчиками без накиду.
 • Повторюйте збільшення на 6 стовпчиків у кожному ряду, доки не досягнете бажаного розміру тіла жабки.

Ноги жаби:

 1. Візьміть інший колір пряжі та почніть в’язати першу ногу.
 2. В’яжіть ланцюжок із 4 повітряних петель.
 3. В’яжіть стовпчиком без накиду в третю повітряну петлю від гачка.
 4. В’яжіть стовпчиком без накиду в наступну петлю ланцюжка.
 5. В’яжіть подвійний стовпчик без накиду в останню петлю ланцюжка.
 6. Повторіть кроки 2-5 для другої ноги.

Очі та візерунки жаби:

 • Вийміть очі на голові жабки, використовуючи нитки для вишивання або контрастну пряжу.
 • Надайте жабці характерний малюнок, в’яжуть візерунки або смуги на її тілі. Ви можете використовувати будь-який візерунок або комбінацію візерунків, які вам подобаються.

Після завершення останнього ряду візерунка або додавання всіх декоративних елементів завершіть в’язання, зафіксувавши пряжу і відрізавши зайвий хвостик.

Жабка, що вийшла, гачком стане прикрасою вашого будинку або подарунком для близької людини. Радуйтеся своїй творчості та насолоджуйтесь створенням цієї милої іграшки!

Жаба Торі

В’язання іграшок гачком – захоплююче та творче заняття, яке дозволяє створювати унікальні предмети своїми руками. Жаба Торі – одна з найпопулярніших іграшок, яку можна зв’язати за допомогою гачка.

Ця мила і кумедна жаба буде чудовим подарунком або декоративним елементом для вашого будинку. У цій статті ми надамо вам кілька порад, які допоможуть вам успішно пов’язати Жабу Торі та отримати задоволення від процесу.

Поради щодо в’язання Жаби Торі:

 1. Підготуйте необхідні матеріали: пряжу, гачок, набивку (наприклад, холлофайбер), голку і нитки для пришивання деталей. Виберіть яскраву пряжу, щоб жаба виглядала привабливо та забавно.
 2. Уважно вивчіть схему чи опис в’язання. Зверніть увагу на кількість петель у кожному ряду, а також особливості формування форми жаби. Позначте важливі моменти, щоби не заплутатися під час роботи.
 3. Починайте з найпростіших елементів. Якщо ви новачок у в’язанні, рекомендується почати з основного тіла жаби. Потім поступово додавайте деталі, такі як ноги, руки та обличчя. Це допоможе вам освоїти базові техніки та отримати впевненість у своїх навичках.
 4. Підберіть правильний розмір гачка. Розмір гачка впливає на щільність в’язання та остаточний вид жаби. Якщо ваше в’язання виходить занадто щільним, спробуйте використати більший гачок. Якщо в’язання виходить занадто пухким, використовуйте менший гачок.
 5. Будьте терплячі та уважні. В’язання жаби Торі може зайняти деякий час, особливо якщо ви тільки починаєте. Приділіть увагу кожній деталі та намагайтеся зробити її акуратно. Не поспішайте та насолоджуйтесь процесом створення.

Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам зв’язати чудову жабу Торі гачком. Пам’ятайте, що найважливіше — це насолоджуватися процесом і бути гордим результатом своєї творчості.

Іграшки, пов’язані з любов’ю та турботою, завжди особливі та значущі. Удачі у вашому в’язальному проекті та одержанні задоволення від створення чудових іграшок!

Іграшка жаба Еліс

В’язання іграшок гачком – це чудовий спосіб створити унікальні та прекрасні подарунки для дітей та дорослих. У цьому посібнику ми пропонуємо вам поради щодо в’язання чарівної іграшки у вигляді жаби на ім’я Еліс. Цей проект підійде як початківцям, так і досвідченим в’язальницям. Необхідні навички та інструменти стануть вам у пригоді при створенні цієї веселої іграшки.

Поради щодо в’язання іграшки «Жаба Еліс»:

 • Вибір матеріалу. Для іграшки жаба Еліс можна використовувати різні матеріали. Популярними варіантами є бавовняна пряжа та акрилова пряжа середньої товщини. Пам’ятайте, що вибраний матеріал повинен бути м’яким та безпечним для дітей, особливо якщо ви створюєте іграшку для маленької дитини.
 • Розмір гачка. Виберіть гачок відповідного розміру, вказаного в інструкції або на етикетці пряжі. Зазвичай для іграшок середнього розміру рекомендується використовувати гачок від 2 до 3,5 мм. Однак, якщо ви віддаєте перевагу більш щільному плетінню, ви можете використовувати гачок меншого розміру.
 • Слідкуйте за щільністю в’язання. Один із ключових моментів при в’язанні іграшок – це щільність в’язання. Щоб заповнити іграшку рівномірно та уникнути видимих ​​дірочок, намагайтеся в’язати щільно, але не надто туго. Якщо в’язання виходить занадто пухким, спробуйте вибрати гачок меншого розміру.
 • Використовуйте маркери або нитки для відстеження рядків. При створенні складних форм і деталей іграшки корисно використовувати маркери або різнокольорові нитки для відстеження рядків. Це допоможе вам дотримуватися інструкцій і не заплутатися у процесі.
 • Прикраси та додаткові деталі. Іграшка жаба Еліс може стати ще привабливішою за допомогою різних прикрас та додаткових деталей. Ви можете додати їй очі, ниткові вуса, бантик чи будь-які інші елементи, які захочете. Ваша фантазія обмежується лише вашою уявою!

Користуйтеся цими порадами та насолоджуйтесь процесом в’язання іграшки Еліс. Пам’ятайте, що творчий процес в’язання – це можливість проявити свою індивідуальність та створити унікальну річ, яка радуватиме вас чи ваших близьких. Приємного в’язання!

Жаба Квакушка

В’язання жаби Квакушки спицями – захоплююче рукоділля, яке дозволить вам створити милу іграшку для себе чи подарунок дітям. У цій інструкції я поділюся з вами крок за кроком процесом в’язання жаби Квакушки з використанням спиць. Необхідні навички для виконання цього проекту: в’язання лицьовими та виворітними петлями, вміння зменшувати та додавати петлі.

Матеріали, які знадобляться:

 1. Пряжа двох кольорів: основний колір для тіла жаби та контрастний колір для очей та візерунків.
 2. Спиці відповідного розміру для вибраної пряжі.
 3. Набивання (холофайбер, синтепон або інший м’який матеріал).
 4. Нитки для вишивання.

Інструкція:

Тіло жаби

 • Наберіть на спиці 20 петель основним кольором пряжі.
 • В’яжіть лицьовими петлями 10 рядів.
 • Починаючи з наступного ряду, пров’яжіть 2 петлі разом лицьовими петлями на кожному краю ряду для зменшення петель. Повторюйте це зменшення кожен другий ряд ще 4 рази, поки на спицях не залишиться 12 петель.
 • В’яжіть лицьовими петлями ще 6 рядів із 12 петлями.
 • Знову пров’яжіть 2 петлі разом лицьовими петлями на кожному краю ряду протягом 4 рядів, щоб зменшити петлі. На цьому етапі на спицях має залишитися 4 петлі.

Ноги жаби (в’яжуться двічі)

 1. Наберіть на спиці 8 петель контрастним кольором пряжі.
 2. В’яжіть лицьовими петлями 6 рядів.
 3. Згорніть роботу навпіл і з’єднайте бічні краї петлями за допомогою в’язки виворітними петлями.
 4. Заповніть набивкою ногу, щоб надати їй об’єм. Затягніть верхню частину ноги, щоб закрити її.
 5. Повторіть цей процес ще раз, щоб отримати другу ногу.

Голова та рот жаби

 • Наберіть на спиці 12 петель основним кольором пряжі.
 • В’яжіть лицьовими петлями 10 рядів.
 • Починаючи з наступного ряду, пров’яжіть 2 петлі разом лицьовими петлями на кожному краю ряду для зменшення петель. Повторюйте це зменшення кожен другий ряд ще 2 рази, поки на спицях не залишиться 6 петель.
 • Завершіть в’язання голови, не пров’язуючи останній ряд. Залишіть довгий кінець пряжі для зшивання голови.

Складання жаби

 1. Зшийте бічні краї голови разом, використовуючи довгий кінець пряжі.
 2. Заповніть голову набивкою та закрийте її, затягуючи нитку.
 3. Пришийте ноги до нижньої частини тіла жаби, розташовуючи їх збоку.
 4. Вишийте очі та рот жаби нитками для вишивання, використовуючи контрастний колір пряжі.

Ваша жаба Квакушка готова! Не забудьте надати їй свій унікальний стиль, додавши різні декоративні елементи, такі як бантики, намистини або шарфик. Іграшка, що вийшла, стане відмінним подарунком або прекрасною прикрасою вашого будинку.

Радуйтеся своїй творчості та насолоджуйтесь створенням прекрасної жаби Квакушки, яка стане неповторним та унікальним аксесуаром чи подарунком. Приємного в’язання та удачі у вашому творчому процесі!

Велика м’яка іграшка жаба у сукні

В’язання великої м’якої іграшки жаби у сукні гачком може бути забавним та творчим проектом. Щоб допомогти вам у цьому, пропоную кілька порад:

 • Виберіть відповідну пряжу та гачок. Для великої м’якої іграшки жаби рекомендується використовувати м’яку та пухнасту пряжу, яка створить приємну текстуру. Виберіть гачок, що відповідає рекомендованому розміру пряжі, щоб забезпечити правильну щільність в’язання.
 • Вивчіть схему чи опис в’язання. Перед початком роботи уважно вивчіть схему чи опис в’язання. Переконайтеся, що розумієте всі інструкції та позначення. Позначте важливі моменти, щоб не загубитися під час процесу.
 • Почніть із основи. Почніть в’язати із основного тіла жаби. Створіть потрібну кількість петель і послідовно в’яжіть ряд за рядом, дотримуючись схеми чи опису. Поступово формуйте форму жаби, збільшуючи чи зменшуючи кількість петель за необхідності.
 • Додати деталі. Після того, як основа готова, переходьте до додавання деталей. В’яжіть ноги, руки і голову жаби, дотримуючись схеми або опису. Приділіть увагу формуванню виразу обличчя та інших характерних рис.
 • В’язання сукні. Сукня є важливою частиною образу жаби. Виберіть красиву пряжу і в’яжіть сукню згідно зі схемою або своєю уявою. Використовуйте різні візерунки або декоративні елементи, щоб надати сукні особливого шарму.
 • Завершення та оздоблення. Після того, як всі деталі пов’язані, завершіть роботу. Закрийте всі петлі, акуратно пришийте деталі один до одного, надаючи іграшці закінченого вигляду. Прикрасьте жабу додатковими елементами, такими як бантики, намисто або вишивка.
 • Не бійтеся експериментувати. В’язання – це творчий процес, тому не бійтеся додати свої ідеї та експериментувати з візерунками, квітами та деталями. Створіть унікальну і неповторну іграшку, що відображає вашу творчість.

Сподіваюся, ці поради допоможуть вам зв’язати чудову велику м’яку іграшку жабу у сукні гачком. Насолоджуйтесь процесом в’язання та створення чудових іграшок!

На початку майстер-класу з в’язання жаби гачком, рекомендую присвятити час освоєнню основних вузлів та технік в’язання, щоб учасники могли легко дотримуватися інструкцій.

Потім, навчіть їх використовувати різні кольори та текстури пряжі, щоб надати жабі індивідуальність та жвавість. На завершення, наголосіть на важливості додавання очей і вишивки обличчя, щоб надати жабі закінчений і милий вигляд.

Фото ідеї для в’язання жаби гачком