Берет гачком – схеми з описом вязання простого, ажурного, літнього берета гачком для жінок та дівчаток

Поетапні майстер-класи з в’язання берета гачком. Як в’язати бере по колу, з рельєфними стовпчиками та жаккардовими візерунками. Семи в’язання простого берета з пишними стовпчиками, візерунком “стільники”, французький та класичний варіант. Величезна вибірка фото беретів гачком.

В’язання беретів гачком – це захоплююче та творче заняття, яке дозволяє створювати унікальні та стильні аксесуари. Завдяки різноманітності матеріалів та технік в’язання, кожна людина може знайти свій власний підхід до створення цього головного убору.

У нашій статті ми пропонуємо вам поринути у світ в’язання беретів гачком, і представляємо цікаві майстер-класи та ідеї, що надихають, які допоможуть вам урізноманітнити вашу колекцію головних уборів.

Види в’язаних беретів гачком

В’язані берети є елегантним та стильним аксесуаром, який надає образу неповторності та шарму. Ручне в’язання дозволяє створювати різноманітні форми та візерунки, і берети не виняток. У даному розділі ми розглянемо декілька популярних видів в’язаних беретів гачком, а також поділимося порадами щодо вибору матеріалів для в’язання.

 1. Класичний берет. Цей вид берета має форму плоского кола, яке легко надівається на голову та створює елегантний силует. Він може бути пов’язаний простим стовпчиком без накиду або прикрашений різними візерунками та вишивкою. Класичний берет відмінно поєднується з пальто, сукнями чи повсякденними вбраннями.
 2. Бере-шапочка. Цей стиль берета має форму, що більше прилягає до голови. Він щільно облягає голову і гасає як шапочка, закриваючи вуха. Такий берет зазвичай в’яжеться з використанням гумки або гумки з візерунком, що дозволяє йому краще прилягати і зберігати форму.
 3. Бере із обсягом. Якщо ви шукаєте більш гламурний та ефектний варіант, то бере з об’ємом ідеально підійде. Він має велику висоту та створює враження додаткового об’єму на голові. Часто такі берети прикрашаються рюшами, квітами чи іншими декоративними елементами.
 4. Бере з візерунком. В’язка візерунком додає особливу привабливість та оригінальність вашому берету. Ви можете вибрати будь-який візерунок, який вам подобається, такий як ажурний візерунок, коси або квіткові мотиви. Візерунки роблять бере більш вишуканим та цікавим.

Поради щодо вибору матеріалів для в’язання:

 • Волокна. Виберіть волокна, які приємні на дотик та комфортні для носіння. Вовна, бавовна, акрил або їх суміші є популярними варіантами для в’язання беретів.
 • Товщина нитки. Залежно від бажаного стилю та пори року виберіть товщину нитки. Тонка нитка підходить для беретів на весну або літо, а товстіша нитка підійде для зимових беретів, які повинні бути щільнішими і теплішими.
 • Колір. Різноманітність кольорів дозволяє створювати унікальні берети, що відбивають вашу індивідуальність. Виберіть колір, який відповідає гардеробу або створює контрастний акцент в образі.
 • Спробуйте нове. Не бійтеся експериментувати з різними матеріалами, візерунками та кольорами. В’язання – це творчий процес, і кожен новий проект може стати цікавим та захоплюючим досвідом.

Незалежно від вибраного виду або матеріалу, в’язані берети гачком є ​​чудовим способом виразити свій стиль і додати неповторності у ваш образ. Надягайте їх з впевненістю та насолоджуйтесь теплом та красою, які вони приносять.

В’язаний бере для ляльки: схема в’язання гачком

В’язання гачком – це цікаве заняття, яке дозволяє створювати різні предмети власними руками. Якщо у вас є лялька, яку ви хочете одягнути стильно та модно, то в’язаний берет стане чудовим доповненням до її гардеробу.

У цій таблиці ви знайдете схему в’язання гачком для лялькового берета, який ви можете зробити самостійно.

Крок Опис
1 Наберіть ланцюжок із 6 повітряних петель.
2 З’єднайте ланцюжок у кільце за допомогою стовпчика без накиду.
3 В’яжіть всередині кільця 12 стовпчиків без накиду.
4 На другому ряду в’яжіть 2 стовпчики без накиду у кожен стовпчик попереднього ряду.
5 На третьому ряду в’яжіть 1 стовпчик без накиду у перший стовпчик, 2 стовпчики без накиду у другий стовпчик. Повторюйте від * до * до кінця ряду.
6 Продовжуйте збільшувати кількість стовпчиків без накиду на кожному ряду, доки діаметр берета не досягне бажаного розміру.
7 Після досягнення потрібного діаметра продовжуйте в’язати стовпчиками без накиду без збільшення кожного ряду до бажаної глибини берета.
8 Завершіть роботу, перетисніть тканинну нитку через останні петлі і затягнувши її.

Тепер у вас є схема в’язання гачком для лялькового берета! За допомогою цієї таблиці ви зможете створити стильний та модний аксесуар для вашої ляльки. Не забувайте експериментувати з квітами та візерунками, щоб зробити бере по-справжньому унікальним. Насолоджуйтесь процесом в’язання і радійте результату!

Літній берет для дівчини

Щоб зв’язати літній берет для дівчини гачком, вам знадобиться відповідна пряжа та гачок відповідного розміру. Виберіть світлу і легку пряжу, наприклад, бавовну або лляну суміш, щоб забезпечити комфорт та прохолоду у спеку. Почніть із в’язання кругової основи, використовуючи техніку в’язання кіл без швів.

Поступово збільшуйте кількість петель, щоб створити форму берета. Далі можна додати візерунки, наприклад, ажурні візерунки або мереживні елементи, щоб надати берету легкість та легкість.

Завершіть роботу, зв’язавши край берета, використовуючи техніку в’язання гумки або інший візерунок, щоб створити завершений вигляд. Після завершення роботи, проведіть пару оздоблювальних швів, щоб закріпити кінці пряжі і зробити бере більш міцним.

В’язання берета по колу: покроковий майстер-клас

В’язання берета по колу – це захоплююче та творче заняття, яке дозволяє створити елегантний та модний аксесуар для голови. У цьому покроковому майстер-класі представлена ​​таблиця з інструкціями з в’язання берета гачком по колу. Дотримуйтесь цих кроків та насолоджуйтесь процесом створення унікального берета.

Таблиця схеми в’язання берета по колу гачком:

Крок Опис
1 Наберіть ланцюжок із 6 повітряних петель.
2 З’єднайте ланцюжок у кільце стовпчиком без накиду.
3 В’яжіть всередині кільця 12 стовпчиків без накиду.
4 У наступному ряду в’яжіть 2 стовпчики без накиду у кожен стовпчик попереднього ряду.
5 У третьому ряду в’яжіть 1 стовпчик без накиду у перший стовпчик, 2 стовпчики без накиду у другий стовпчик. Повторюйте від * до * до кінця ряду.
6 Продовжуйте збільшувати кількість стовпчиків без накиду кожному ряду, рівномірно розподіляючи збільшення.
7 Після досягнення бажаного діаметра берета, продовжуйте в’язати стовпчиками без накиду без збільшення кожного ряду.
8 Закінчіть роботу, перетисніть тканинну нитку через останню петлю і затягнувши її.

Тепер у вас є таблиця з покроковим майстер-класом в’язання берета по колу гачком. Дотримуйтесь цих інструкцій, і ви зможете створити стильний та унікальний бере для себе або як подарунок.

Не забувайте експериментувати з квітами та візерунками, щоб зробити бере по-справжньому особливим. Насолоджуйтесь процесом в’язання та отримуйте задоволення від вашого готового виробу!

Гарний берет з рельєфними стовпчиками

В’язання красивого берета з гачком рельєфними стовпчиками може бути цікавим проектом для тих, хто вміє основні в’язальні техніки. У цьому стилі бере виходить текстурним та привабливим. Ось як можна в’язати такий берет:

Підготовка матеріалів: Для початку підготуйте всі необхідні матеріали. Вам знадобиться пряжа обраної вами товщини та кольору, гачок відповідного розміру, ножиці та велика голка з широким вушкам для закриття петель.

Створення початкового кола

Почніть із створення початкового кола, використовуючи метод магічного кільця. Введіть кілька повітряних петель, потім закрийте в кільце, провівши кінець пряжі через першу петлю. В’яжіть у кільці основні стовпчики, доки не отримаєте бажаний діаметр початкового кола.

В’язання рельєфних стовпчиків

Для створення текстурного ефекту можна використовувати рельєфні стовпчики. Спробуйте в’язати передні та задні рельєфні стовпчики рядами, що чергуються.

 • Щоб виконати передній рельєфний стовпчик, введіть гачок ліворуч від стовпчика праворуч, обхопіть пряжу і протягніть її через стовпчик, продовжуючи в’язати як завжди.
 • Щоб виконати задній рельєфний стовпчик, введіть гачок праворуч від стовпчика ліворуч, обхопіть пряжу і протягніть через стовпчик, продовжуючи в’язати як завжди.

Поступове збільшення числа петель

Поступово збільшуйте число петель, щоб створити форму берета, що розширюється. Для цього додайте декілька стовпчиків у кожному ряду, рівномірно розподіляючи їх по колу. Виконуйте це збільшення до тих пір, поки бере не досягне бажаної ширини.

Завершення роботи

Коли бере досягне потрібного розміру, закінчіть роботу, відрізавши пряжу та залишивши достатній хвіст. Проведіть хвіст через останні петлі, затягніть та зафіксуйте його. Потім за допомогою великої голки зшийте бічний шов, щоб закрити верхню частину берета.

Тепер у вас є стильний берет з рельєфними стовпчиками! Ви можете експериментувати з різними кольорами та візерунками, щоб створити унікальний дизайн. Приємного в’язання!

Жіночий бере з жакардовим візерунком

Жіночий бере з жакардовим візерунком – це вишуканий аксесуар, який надає образу жіночності, шарму та індивідуальності. Поєднання ніжної пряжі, візерунків та техніки зв’язування гачком створює унікальний та елегантний вигляд цього головного убору. У таблиці нижче наведено основні кроки, які допоможуть вам зв’язати свій власний жіночий берет з жакардовим візерунком.

Таблиця для жіночого берета з жакардовим візерунком, пов’язаного гачком:

Ряд Дія
1 Створіть петлю під берет
2 В’яжіть основу берета
3 В’яжіть основу візерунка
4 Пришийте краю берета
5 Завершіть візерунок
6 Закріпіть нитки

Отримавши готовий жіночий берет із жакардовим візерунком, ви можете використовувати його для створення модного образу, доповнивши його відповідним одягом.

Ваш бере буде чудовим аксесуаром, що підкреслює ваш індивідуальний стиль і приковує погляди оточуючих. Насолоджуйтесь процесом створення та отримуйте задоволення від носіння цього чудового виробу!

Простий бере для початківців з пишними стовпчиками

В’язання берета є захоплюючим та творчим заняттям. Для початківців рукоділок з пишними стовпчиками пропонується простий і гарний варіант, який допоможе вам освоїти основні навички. У даній інструкції буде покроково описаний процес в’язання гачком берета з використанням пишних стовпчиків.

Матеріали, необхідні для в’язання берета:

 • Пряжа середньої товщини у вибраному вами кольорі (наприклад, акрилова пряжа);
 • Гачок відповідного розміру для вибраної пряжі;
 • Маркери для позначок;
 • Ножиці;
 • Голка з великим вушкам для зшивання кінців.

Інструкція:

1: Початок в’язання Створіть повітряну петлю, потім в’яжіть 10 стовпчиків без накиду (сбн) усередину кільця повітряних петель. Затягніть кільце, але не затягуйте його дуже щільно.

2: Підвищення кількості петель На наступному ряду в’яжіть 2 стовпчики без накиду в кожну петлю попереднього ряду, використовуючи маркер для позначки першої петлі. Тепер у вас має бути 20 петель.

3: Пишні стовпчики Переходьте до в’язання пишних стовпчиків. В’яжіть пишний стовпчик наступним чином: вставте гачок у вказану петлю, зробіть накид, простягніть пряжу через петлю і залиште її на гачку. Повторіть це ще 3 рази, щоб отримати 7 петель на гачку. Потім зробіть накид і простягніть пряжу через всі 7 петель на гачку. Пишний стовпчик готовий.

4: В’язання ряду пишних стовпчиків В’яжіть пишні стовпчики в кожну петлю попереднього ряду. В кінці ряду перевірте, що у вас, як і раніше, залишилося 20 петель.

5.: Підвищення кількості петель На наступному ряду в’яжіть 2 пишних стовпчика в кожну петлю попереднього ряду. Тепер у вас має бути 40 петель.

6: В’язання ряду пишних стовпчиків В’яжіть пишні стовпчики в кожну петлю попереднього ряду. В кінці ряду перевірте, що у вас, як і раніше, залишилося 40 петель.

7: Підвищення кількості петель На наступному ряду в’яжіть 2 пишні стовпчики в кожну петлю попереднього ряду. Тепер у вас має бути 80 петель.

8: В’язання ряду пишних стовпчиків В’яжіть пишні стовпчики в кожну петлю попереднього ряду. В кінці ряду перевірте, що у вас, як і раніше, залишилося 80 петель.

9: Завершення роботи Продовжуйте повторювати Кроки 7 і 8 до бажаної висоти берета. Потім завершіть роботу, пров’язавши кілька рядів стовпчиками без накиду. Відріжте пряжу, залишивши достатній кінець для зшивання.

Вітаємо! Ви тільки що зв’язали простий берет з пишними стовпчиками. Тепер ви можете насолоджуватися результатом своїх зусиль та носити свій унікальний та стильний аксесуар!

Сподіваємося, що ця інструкція допомогла вам освоїти в’язання берета з пишними стовпчиками. Не бійтеся експериментувати з різними пряжами та квітами, щоб створювати унікальні моделі. Успіхів у вашій творчості!

Ажурний бере з візерунком «Соті»

Ажурний берет із візерунком «Соті» – це елегантний та стильний аксесуар, який можна зв’язати гачком. Він чудово доповнить ваш гардероб і надасть образу вишуканості. Візерунок «Соті» створює прекрасну текстуру, що нагадує маленькі осередки бджолиного стільника.

У цій таблиці представлені кроки, необхідні для в’язання ажурного берета з візерунком «Соті», щоб ви змогли створити цей красивий аксесуар своїми руками.

Крок Опис
1 Наберіть на гачок 6 повітряних петель (в.п.).
2 З’єднайте кінець ланцюжка з першою петлею.
3 Зробіть 3 п.п. і пров’яжіть першу напівстовпцеву петлю в першу петлю ланцюжка.
4 Продовжуйте в’язати напівстовпчикові петлі до кінця ряду.
5 Закрийте ряд з’єднанням останньої напівстовпцевої петлі з третьою петлею ланцюжка.
6 Зробіть 3 п.п. і пров’яжіть першу напівстовпцеву петлю в наступну петлю ланцюжка.
7 В’яжіть напівстовпчикові петлі до кінця ряду.
8 Закрийте ряд з’єднанням останньої напівстовпцевої петлі з третьою петлею ланцюжка.
9 Повторюйте кроки 6-8 для створення потрібного розміру берета.
10 Завершіть в’язання, закривши останній ряд і зафіксувавши нитку.
11 Підрівняйте та оформіть бере за вашим бажанням.

Закінчення: Тепер у вас є таблиця, яка містить необхідні кроки для в’язання ажурного берета з візерунком «Соті». Дотримуючись цих інструкцій, ви зможете створити чудовий аксесуар, який підкреслить вашу індивідуальність та стиль. Виразіть свою креативність і насолоджуйтесь процесом в’язання, щоб отримати унікальний та елегантний берет, який приваблюватиме захоплені погляди.

Дитячий бере гачком

В’язання дитячого берета гачком – чудовий спосіб створити унікальний та стильний аксесуар для вашої дитини. Для початку виберіть м’яку пряжу та відповідний гачок.

Почніть з ланцюжка повітряних петель, ґрунтуючись на розмірі голови дитини. Потім з’єднайте кінці ланцюжка, утворивши кільце. У наступному ряду в’яжіть стовпчики без накиду, щоб створити основу берета.

Поступово збільшуйте кількість стовпчиків, щоб одержати потрібну ширину. Після цього можна перейти до в’язання бічної частини берета, використовуючи різні візерунки та візерункові ряди.

Завершіть в’язання, зробивши ряди із зменшеннями, щоб створити плавний перехід до верхівки берета. І нарешті, зафіксуйте кінці пряжі і приший декоративне оздоблення, якщо хочете. В результаті ви отримаєте чудовий дитячий берет, зроблений із любов’ю.

Французька бере гачком

В’язання Французького берета гачком – це чудовий спосіб створити стильний та елегантний аксесуар для вашого гардеробу. Берети користуються популярністю завдяки своїй універсальності та здатності доповнити різні образи. У цій таблиці наведено інструкції для в’язання Французького берета, які допоможуть вам створити свій власний унікальний аксесуар.

Крок Опис
1 Наберіть повітряних петель, кількість яких буде 6 разів.
2 З’єднайте крайні петлі в кільце, виконайте стібок без накиду.
3 У кожну петлю виконайте стібок із накидом.
4 Виконайте стібок без накиду у всі петлі попереднього ряду.
5 Повторюйте кроки 3 та 4 до досягнення бажаної довжини берета.
6 Завершіть роботу, залишивши досить довгий кінець нитки.
7 Зшийте бічний шов, збираючи верхню частину берета.
8 Підтягніть нитки та зафіксуйте їх усередині берета.
9 При необхідності, пришийте прикрасу на берет.

Після завершення цих кроків, ваш французький бере буде готовий. Не забудьте експериментувати з різними кольорами та візерунками, щоб створити унікальний стильний аксесуар, який підійде саме вам. Удачі у в’язанні та насолоджуйтесь своїм новим беретом!

Класичний берет

Класичний бере в’язати гачком – це досить просте та цікаве завдання. Для початку виберіть відповідну пряжу та гачок відповідно до ваших уподобань. Потім зробіть повітряну петлю і закріпіть її, щоб почати роботу.

Наступним кроком буде в’язання основного візерунка берета. Зазвичай використовують візерунок “стовпчик без накиду”, який створює щільне полотно. Продовжуйте в’язати по колу, збільшуючи кількість стовпчиків без накиду на кожному ряду, щоб створити форму берета.

Коли досягнете бажаного діаметру берета, перейдіть до в’язання кромки. Виконайте кілька рядків стовпчиків без накиду, щоб створити рельєфну текстуру. Потім закріпіть край і завершіть роботу.

Не забувайте, що розмір і форма берету можуть змінюватись в залежності від ваших уподобань. Ви можете експериментувати з різними візерунками та оздобленнями, щоб створити унікальний дизайн. Важливо також стежити за рівномірністю петель і натяжкою пряжі, щоб бере вийшов акуратним і рівним.

Після завершення в’язання берета, приступіть до його збирання та оздоблення. Зшийте бічні шви берета, щоб створити потрібну форму. При необхідності, ви можете додати прикраси, такі як бантики, квіти або гудзики, щоб надати берету особливого вигляду.

В’язання класичного берета гачком – це творчий процес, який вимагає терпіння та уваги до деталей. Але з практикою ви зможете створювати красиві та стильні аксесуари для себе чи своїх близьких.

У своєму майстер-класі бере в’язання гачком, рекомендую почати з простих базових технік, щоб учасники освоїли основи. Потім перейдіть до використання різних візерунків та прикрас, щоб створити унікальні та стильні берети.

Не забувайте підтримувати та надихати своїх учнів на творчість та експерименти з квітами та текстурами пряжі.

Фото ідеї та схеми для в’язання берета гачком